Αναρτήθηκε από: aedegreece | 05/10/2016

ΟΡΙΣΤΙΚΟΣ ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΩΝ 35ΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ EaS

ΟΡΙΣΤΙΚΟΣ   ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ  ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΩΝ 35 ου  ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ EaS

    1. ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ, Γ.Λ.  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΩΝ ΜΑΝΕΣΗ
    2. AΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ,  12Ο  Δ.Σ. ΞΑΝΘΗΣ
    3. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ,  2Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
    4. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ,  4Ο  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
    5. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ,  25Ο  Δ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
    6. ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ,  3Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ  ΚΑΒΑΛΑΣ
    7. ΒΑΖΙΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ,  12Ο  Δ.Σ. ΞΑΝΘΗΣ
    8. ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΓΥΜΝΑΣΙΟ  ΕΚΠ/ΡΙΩΝ «ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ»
    9. ΒΑΣΙΛΟΥΔΗ ΜΑΡΙΝΑ,  18Ο Δ.Σ.  ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
    10. ΒΙΔΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ – ΜΑΡΙΑ,  3Ο Δ.Σ.  ΜΗΛΕΩΝ  ΠΗΛΙΟΥ
    11. ΒΙΛΛΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ,  Δ.Σ.  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΩΝ  ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΟΥ
    12. ΓΑΛΑΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ,  ΠΡΟΤ. ΓΥΜΝ.  ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ Ν.   ΣΜΥΡΝΗΣ 
    1. ΓΑΡΥΦΑΛΛΗ ΒΑΛΙΑ,  Δ.Σ. ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΡΟΔΟΥ-ΛΙΝΔΟΥ «ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ»
    2. ΓΕΩΡΓΙΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ «ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ»
    3. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ,  12Ο  Δ.Σ.  ΞΑΝΘΗΣ
    4. ΓΙΑΝΝΟΥΣΑ ΑΝΔΡΟΝΚΗ,  6Ο  ΓΥΜΝΑΣΙΟ  ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
    5. ΓΙΑΝΝΟΥΣΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, 5Ο  ΓΥΜΝΑΣΙΟ  ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
    6. ΓΚΙΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ,  Δ.Σ. ΕΚΠ/ΡΙΩΝ  ΜΑΝΕΣΗ
    7. ΓΚΙΝΗ ΦΙΛΟΘΕΗ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ Α΄ΑΡΣΑΚΕΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ
    8. ΓΚΙΡΓΚΑΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ,  7Ο  ΓΥΜΝΑΣΙΟ  ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
    9. ΓΚΟΥΝΤΖΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΘΩΜΗ,  29Ο  Δ.Σ.  ΛΑΡΙΣΑΣ
    10. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ,   6Ο  ΓΥΜΝΑΣΙΟ  ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
    11. ΓΡΗΓΟΡΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ,  1Ο ΓΕΛ  Ν. ΙΩΝΙΑΣ  ΒΟΛΟΥ
    12. ΔΑΓΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ  Ν. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
    13. ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ ΑΝΘΗ,  4Ο Δ.Σ.  ΞΑΝΘΗΣ
    14. ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ,  2Ο Δ.Σ. ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΘΕΣ/ΚΗΣ
    15. ΔΟΥΒΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ – ΕΛΕΝΗ,  1Ο  Δ.Σ.  ΣΙΑΤΙΣΤΩΝ
    16. ΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ,  4Ο  Δ.Σ. ΞΑΝΘΗΣ
    17. ΖΑΡΓΙΑΝΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ,  ΓΕΛ   Ν. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
    18. ΘΕΟΔΩΡΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗ, 1Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ
    19. ΘΕΟΔΩΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΣΗΜΟΥΛΑ,  24Ο  Δ.Σ. ΑΧΑΡΝΩΝ
    20. ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΙΡΙΣ – ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ,  ΡΑΛΛΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ
    21. ΚΑΖΑΚΟΣ ΘΩΜΑΣ,  14Ο  ΓΥΜΝΑΣΙΟ  ΘΕΣ/ΚΗΣ
    22. ΚΑΛΕΡΓΗ ΕΛΕΝΗ ,  Δ.Σ. ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΩΝ  ΔΟΥΚΑ
    23. ΚΑΝΑΤΣΗ ΑΝΤΖΕΛΑ,  5Ο  Δ.Σ.  ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
    24. ΚΑΝΕΛΛΑΚΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ,   Δ.Σ. ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΩΝ ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΟΥ   
    25. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ,   1Ο  ΓΥΜΝΑΣΙΟ  ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
    26. ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ ΕΛΕΝΗ,  29Ο  Δ.Σ.  ΛΑΡΙΣΑΣ
    27. ΚΑΡΑΜΑΛΗ ΜΑΡΙΑ,  ΛΥΚΕΙΟ  ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟΥ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΘΕΣ/ΚΗΣ
    28. ΚΑΦΑΣΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ,  1Ο    Δ.Σ. ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
    29. ΚΕΦΗ ΟΛΓΑ,   2Ο  ΓΕΛ  ΚΑΛΥΒΙΩΝ  ΑΤΤΙΚΗΣ
    30. ΚΟΚΟΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ,   2Ο  Δ.Σ.  ΚΑΛΥΘΙΩΝ  ΡΟΔΟΥ
    31. ΚΟΡΙΤΣΙΔΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ,  14Ο  ΓΥΜΝΑΣΙΟ  ΘΕΣ/ΚΗΣ
    32. ΚΟΣΜΑΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ,   4Ο  Δ.Σ.  ΞΑΝΘΗΣ
    33. ΚΟΥΤΣΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ,  29Ο  Δ.Σ.  ΛΑΡΙΣΑΣ 
    34. ΚΩΤΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ – ΜΑΡΙΑ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ  ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
    35. ΛΑΒΑΣΩΦ ΜΑΡΘΑ,  2Ο Δ.Σ. ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΘΕΣ/ΚΗΣ
    36. ΛΕΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ  ΜΟΛΑΩΝ
    37. ΛΕΜΠΕΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ,  Δ.Σ.  ΑΣΜΗΝΙΟΥ  ΙΣΤΙΑΙΑΣ
    38. ΛΙΑΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ,  1Ο  ΓΕΛ  ΠΑΤΡΑΣ
    39. ΛΙΟΥΣΑ ΕΛΕΝΗ,  Δ.Σ.  Ν. ΣΟΥΛΙΟΥ  ΣΕΡΡΩΝ
    40. ΜΑΓΚΟΥΦΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ – ΝΑΤΑΛΙΑ,  25Ο  Δ.Σ.  ΤΡΙΚΑΛΩΝ
    41. ΜΑΝΤΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ,  1Ο  ΓΥΜΝΑΣΙΟ  ΠΕΙΡΑΙΑ
    42. ΜΑΡΑΓΚΟΖΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ,   12Ο  Δ.Σ. ΞΑΝΘΗΣ
    43. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ,  1Ο  Δ.Σ.  ΙΣΤΙΑΙΑΣ
    44. ΜΟΡΦΟΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ,  Δ.Σ. ΚΕΝΤΡΟΥ ΕΛΛ. ΠΑΙΔΕΙΑΣ ΕΚΠ/ΡΙΩΝ   Μ. ΡΑΠΤΟΥ
    45. ΜΟΥΡΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,  ΛΥΚΕΙΟ  ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟΥ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΘΕΣ/ΚΗΣ
    46. ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΜΑΡΙΑ,  8Ο  ΓΥΜΝΑΣΙΟ  ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
    47. ΜΠΑΝΟ ΜΠΡΙΛΙΑΝΑ,   4Ο  Δ.Σ.  ΝΙΚΑΙΑΣ
    48. ΜΠΑΣΤΟΥΝΗ ΑΙΜΙΛΙΑ – ΣΤΥΛΙΑΝΗ,  ΣΧΟΛΙΚΟ  ΚΕΝΤΡΟ  ΚΑΜΠΟΧΩΡΩΝ  ΧΙΟΥ
    49. ΜΠΙΣΚΕΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ,  ΓΥΜΝΑΣΙΟ  ΣΠΑΤΩΝ
    50. ΜΠΟΥΤΑ ΒΑΪΑ,  ΛΥΚΕΙΟ  ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ
    51. ΜΠΟΣΚΟΥΪΔΟΥ ΑΝΝΑ,  4Ο  Δ.Σ.  ΝΙΚΑΙΑΣ
    52. ΜΠΟΥΡΑ ΒΑΝΕΣΣΑ,  4Ο  ΓΥΜΝΑΣΙΟ  ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
    53. ΝΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ,   29Ο  Δ.Σ.  ΛΑΡΙΣΑΣ
    54. ΝΙΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ,  2Ο  Δ.Σ.  ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
    55. ΞΑΦΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,   1Ο ΓΕΛ  Ν. ΙΩΝΙΑΣ  ΒΟΛΟΥ
    56. ΟΥΡΑΪ ΣΤΕΛΛΑ,  2Ο  ΓΥΜΝΑΣΙΟ  Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
    57. ΠΑΖΙΩΝΗ ΣΟΦΙΑ, 2Ο  Δ.Σ.  ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
    58. ΠΑΡΑΣΥΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ,   ΓΥΜΝΑΣΙΟ  ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
    59. ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ,   12Ο  Δ.Σ.  ΞΑΝΘΗΣ
    60. ΡΟΔΟΚΑΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, ΓΕΛ  Ν. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
    61. ΡΟΥΣΣΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΥΔΝΑ,  Δ.Σ.  ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ  ΡΟΔΟΥ – ΛΙΝΔΟΥ «ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ»
    62. ΣΑΜΠΡΑΚΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ,  5Ο  ΓΥΜΝΑΣΙΟ  ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
    63. ΣΑΡΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑ,  8Ο  ΓΥΜΝΑΣΙΟ  ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
    64. ΣΜΥΡΗ ΜΑΡΘΑ,  Δ.Σ.  Ν. ΣΟΥΛΙΟΥ ΣΕΡΡΩΝ
    65. ΣΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ,  Δ.Σ.  ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ  ΡΟΔΟΥ – ΛΙΝΔΟΥ «ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ»
    66. ΣΠΑΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ,  1Ο Δ.Σ.  ΙΣΤΙΑΙΑΣ
    67. ΤΟΜΑΝΙ ΧΡΗΣΤΟΣ,  ΛΥΚΕΙΟ  ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΩΝ ΜΑΝΕΣΗ
    68. ΤΖΑΜΑ ΒΑΡΒΑΡΑ,  18Ο  ΓΕΛ ΘΕΣ/ΚΗΣ «ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  ΚΡΙΑΡΑΣ»
    69. ΤΖΙΡΟΥΔΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ,  2Ο Δ.Σ. ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΘΕΣ/ΚΗΣ
    70. ΤΣΑΧΙΝΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ,  4Ο  Δ.Σ. ΞΑΝΘΗΣ
    71. ΤΣΕΤΙΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ,  8Ο  ΓΥΜΝΑΣΙΟ  ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
    72. ΤΣΙΑΜΟΥΡΑ ΙΩΑΝΝΑ,   4Ο  ΓΥΜΝΑΣΙΟ  ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
    73. ΤΣΙΑΡΑ ΣΟΦΙΑ,  Δ.Σ.  ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ  ΘΕΣ/ΚΗΣ
    74. ΤΣΙΜΠΑΝΗ ΜΑΡΙΑ – ΕΛΕΝΗ,  ΛΥΚΕΙΟ ΕΚΠ/ΡΙΩΝ ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
    75. ΤΣΙΧΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ, 23Ο  Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
    76. ΤΣΟΥΜΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,  Δ.Σ.  ΕΚΠ/ΡΙΩΝ  ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΟΥ
    77. ΤΥΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ,   8Ο  ΓΥΜΝΑΣΙΟ  ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
    78. ΦΟΥΤΣΙΤΖΗ ΜΑΡΙΑ,  2Ο  ΓΥΜΝΑΣΙΟ  ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
    79. ΧΑΛΑΜΠΑΚΗ ΜΑΡΙΑ, ΓΥΜΝΑΣΙΟ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΩΝ  ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
    80. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ,   ΓΥΜΝΑΣΙΟ  ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
    81. ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ,   ΣΧΟΛΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ  ΚΑΜΠΟΧΩΡΩΝ  ΧΙΟΥ
    82. ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ,  1Ο  ΓΥΜΝΑΣΙΟ  ΞΑΝΘΗΣ

 ΟΜΑΔΙΚΕΣ  ΕΡΓΑΣΙΕΣ

  1. 10Ο Δ.Σ.  ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
  2. 3Ο Δ.Σ.  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
  3. 8Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ
  4. 2Ο ΕΠΑΛ  ΒΟΛΟΥ

 

ΣΥΝΤΟΜΑ  ΘΑ  ΑΝΑΡΤΗΘΕΙ  ΚΑΙ Η ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ  ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΛΕΤΗ ΒΡΑΒΕΥΣΗΣ  ΤΩΝ ΑΝΩΤΕΡΩ ΜΑΘΗΤΩΝ/ΤΡΙΩΝ

Advertisements

Kατηγορίες

Αρέσει σε %d bloggers: